27 kwietnia 2007

Sello

Powoli zbliża się czas Sello. Dla wszystkich małych i średnich firm, które prowadzą handel za pomocą platform aukcyjnych (np. Allegro), firma InsERT (w której pracuję) przygotowuje bardzo ciekawą aplikację o nazwie Sello. Już wkrótce ze strony http://www.sello.pl/ będzie można pobrać wersję testową tego programu. Na razie mała zajawka na zachętę:


Sello jest desktopową aplikacją pracującą przez Internet z wszystkimi serwisami aukcyjnymi z rodziny Allegro, a więc http://www.allegro.pl/, http://www.aukro.cz/, http://www.teszvesz.hu/, http://www.aukro.ru/ oraz http://www.aukro.com.ua/ (docelowo również z innymi serwisami). Synchronizuje dane z Subiektem GT, choć potrafi pracować samodzielnie. Pomaga w wielu sprawach: od szablonów aukcyjnych poprzez kartoteki klientów oraz towarów, aukcje, transakcje, płatności, wysyłki paczek aż do pozytywnych komentarzy. Jeśli więc sprzedajesz swoje produkty na platformach aukcyjnych (np. na Allegro) zapraszam w imieniu firmy, na portal Sello – już wkrótce!

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Na razie Sello poraża nieudolnością. Mnóstwo błędów, mało funkcjonalny. Ogólnie robi fatalne wrażenie.

Blazej Kotelko pisze...

Kocham takie anonimowe negatywne komentarze. Tryskają rzeczowością. Doradzam jednak z tej klasy uwagami: a) bardziej konkretnie i b) na forum.sello.pl (aby zespół mógł się wypowiedzieć). Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

@anonimowy ma rację - a Ty Błażej jak już coś polecasz to zainstaluj i przetestuj.

1) Strona graficzna sugeruje, że jest to aplikacja dla dzieci w wieku 7-12 lat

2) 93MB, Framework, SQL Server - czy to aby nie lekka przesada ?

3) Łączenie się z serwerem Insertu bezpośrednio po podaniu danych logowania z Allegro - nie budzi to zaufania...

4) U mnie niestety nic z Allegro nie pobrał - pierwsza próba totalny zwis, druga,trzecia.. próba nie pobiera nic...

--
pozdrawiam
Maciej Dziakoła
e-aukcje.pl [producent pierwszej (2002r) aplikacji wspomagającej sprzedaż na Allegro - "Asystent"]

Blazej Kotelko pisze...

Dziękuję za komentarz. Tak się składa, że Sello zainstalowałem. Jednemu się interfejs podoba drugiemu nie. Co do reszty argumentów, to po pierwsze produkt jest na początku drogi a po drugie pozwólmy rynkowi zweryfikować wszystkie za i przeciw. Innymi słowy: czas pokaże.

Pozdrawiam konkurencję.

Anonimowy pisze...

- beta - to uczciwe postawienie sprawy. Różne rzeczy mają prawo nie działać.
Co do weryfikowania tego przez rynek - rynek rządzi się swoimi prawami. Weryfikuje często nie funkcjonalność ale nakłady na marketing ;-)

Pozdrawiam sedecznie / Maciej e-aukcje.pl