8 stycznia 2008

Bill Gates na CES 2008

No i okazało się, że owszem zgodnie z moimi przypuszczeniami, na targach CES 2008 odbywających się właśnie w Las Vegas Bill Gates pokazał nowe demo Microsoft Surface. Jak dla mnie nie było to demo powalające na kolana. A przynajmniej nie w porównaniu do dem, które widziałem wcześniej. W ogóle całe wystąpienie Gatesa na CES było jakieś … nijakie. W sensie nowości produktowych oczywiście. Bo oprawa była jak zwykle rewelacyjna.


Było to ostatnie wystąpienie Billa na CES, bo latem odchodzi trwale z Microsoftu. Z tej też okazji puszczono zabawny film z ostatniego dnia pracy Billa. Występują m.in. Steven Spielberg, George Clooney, Matthew McConaughey, Bono, Hillary Clinton, Barack Obama, Al Gore i inni. Świetna zabawa. Rewelacyjnym faktem jest to, że ludzie takiego pokroju jak Bill Gates potrafią mieć tyle luzu i dystansu do samych siebie.

Ostatni dzień Billa (dobra jakość): http://www.istartedsomething.com/20080107/bill-gates-last-day-microsoft-video/
Strona CES 2008: http://www.cesweb.org/
Microsoft na CES 2008: http://www.microsoft.com/ces/

Polecam też rzucić okiem na końcówkę keynote, gdzie Bill prawie gra w Guitar Hero, zaś na scenie pojawia się atrakcyjna mistrzyni oraz sam Slash (występujący zresztą w grze), który oczywiście mistrzynię rozwala. Sam Slash zresztą twierdzi, że Guitar Hero bardzo lubi. A więc Guitar Hero: chyba będzie trzeba się tą grą zająć w kolejnym wpisie, ok?

PS. Najśmieszniej wypadł Barack Obama szczególnie w kontekście opinii o nim, jako o polityku nieznającym świata. Zobacz koniecznie filmik z ostatniego dnia Billa!

Brak komentarzy: