16 grudnia 2008

Spam wysokiej(?) klasy

Spam nas zalewa, to wiemy. Jednak od czasu do czasu przeciśnie się coś takiego, że ręce i nogi opadają lub opadywują:

Dear Sir / Madam:

Proszę nam wybaczyć Zaburzenia wyceniane czasu.

Jest to duże firmy hurtowego w Chinach, sprzedaży produktów elektronicznych dla wszystkich na świecie, takich jak laptop, aparat fotograficzny, telefon i tak dalej. Oferujemy niskie ceny i wysoką jakość dla Ciebie. Jeśli masz wolny czas, należy podjąć kilka do odwiedzenia naszej oficjalnej stronie internetowej: [tu był link]

Wtedy wszelkie skrupuły, skontaktuj się z nami swobodnie.
E-mail: [tu był email]

Inny przykład:

Drogi Przyjacielu

Jesteśmy taibo firmy, naszej strony internetowej: [tu był link]

My sprzedajemy przede wszystkim product.such elektrycznych jak cyfrowe aparaty fotograficzne, telefon komórkowy, telewizor LCD, xbox, Laptopy, DV, Mp4, GPS, a więc on.If chcesz kupić coś, skontaktuj się z nami swobodnie, nasza firma pragnie zaoferować więcej rabatów i najlepszych usług dla biznesu współpracy z Tobą / company.Any inne swoje obawy zapraszamy do naszej visite website.please prosimy o kontakt pod adresem: [tu był link]

Jeszcze inny przykład:

Dear Sir / Madam,

To jest przyjemność wprowadzić do naszej firmy, aby pokazać Ci naszą szczerość i współpracę z you.We było dobre oferty pracy na najnowszych i najbardziej mody elektroniczne produkty są w gorącej saling. (TV & Laptop & Mobilephone & Fotografia & DVD gps i skanera i motocyklowe). Jesteśmy naprawdę doceniane, jeżeli można wziąć swój cenny do czasu złożenia wizyty na naszej witrynie internetowej firmy. Nasze produkty są oryginalne i fabrycznie nowy i cieszyą 1-3 lat międzynarodowe warranty.you można cieszyć się nawet 50-85% zniżki i uzyskanie najwyższej jakości oryginalnych produktów z nami!

My accpet różne terminy płatności, takich jak środki pieniężne, Western Union, przelew bankowy, PayPal, itp Nadzieję, że Twoje obawy, a następnie skontaktować się z nami bez wahania!

Z pozdrowieniami!

Sito: [tu był link]

Mogliby się chociaż postarać o tłumacza nie-automatycznego, bo przecież if chce kupic cos to moja go na Allegro firma lubo any sklep Saturn MM, howgh?


Brak komentarzy: